Būtiski pieaudzis pieprasījums pēc lielāka tilpuma saldējumiem

Saldējums ir īpaši pieprasīts gan dažādiem ģimenes kopā sanākšanas vakariem, bērnu un jauniešu ballītēm, gan dažādu desertu pagatavošanai. Patiesi garšīga, atvēsinoša un baudāma kokteiļa galvenā sastāvdaļa, nenoliedzami, ir labs saldējums. Pēc katra individuālajām vēlmēm tiem var pievienot arī zemenes, ķiršus, apelsīnus, avenes, šokolādi vai kādu citu gardu piedevu. Saldējuma kokteiļi savu burvību nezaudē ne ziemā, ne vasarā - to būtība nav tikai atvēsināt cilvēkus karstā vasaras dienā, bet arī sniegt patiesi lieliskas garšas baudījumu, turklāt to var gatavot pēc katra individuālajām vēlmēm.

“Saldējuma kokteiļus pazīstam kopš bērnības – kokteiļi, kas garšo pēc gardām ogām vai eksotiskām sulām nereti uzlabo garastāvokli un remdē slāpes. Gatavojot saldējuma kokteiļus, galvenā sastāvdaļa, nenoliedzami, ir labs saldējums. “Druva” produktu klāstā ir pieejami speciālie lielā tilpuma saldējumi gardu kokteiļu un saldo ēdienu pagatavošanai. “Druvas” saldējumu ražošanas tehnoloģijas pamatā tiek izmantots svaigs piens un sviests no tuvējām saimniecībām, kas piešķir mūsu saldējumiem īpašu garšu un iepriecina gan lielus, gan mazus,  turpina Jānis Muižnieks.

Druvas saldējums sniedz plašas izvēles iespējas ikvienai gaumei, piedāvājot veldzējošus un patiesi gardus saldējumus gan klasiskajās vafeļu glāzītēs un saldējumus šokolādes glazūrā uz kociņa, gan ģimenes 1L iepakojumus,  kā arī lielos “Horeca” 5L iepakojumu saldējumus un īpašo kokteiļu saldējumu 2L iepakojumā.

Akciju sabiedrība “Druva Food” ir sevi pierādījusi un pircējiem zināma kā dabīga un garšīga saldējuma ražotāja, kas ražošanas procesā izmanto īstus piena un sviesta produktus, kas iegūti no vietējiem ganāmpulkiem, tā atbalstot Latvijas lauksaimniekus. Druvas saldējuma pamatā ir gadu gaitā pilnveidotas receptes, kas kopā ar inovācijām ražošanas procesos, nodrošina kvalitatīvu piedāvājumu.